Utánpótlás: kötelező tesztelés a klubokban

2014.05.19. 10:51 |

Felhívjuk a klubok figyelmét, hogy az elnökség döntése alapján minden utánpótlás korú játékost kötelező a megadott módon tesztelni, aminek az eredményeit augusztusig kell eljuttatni a szövetséghez.

Az elnökség jóváhagyta az előterjesztést, miszerint a kluboknak ezentúl kötelező lesz az utánpótlás korú játékosait tesztelni (jégen és szárazon egyaránt.), ehhez kapnak egy mintát, és az eredményeket meghatározott időpontig el kell küldeniük a szövetségnek. (Ez nem érinti a válogatott teszteléseket, amelyek külön formában történnek majd.) A cél, hogy átfogó kép szülessen valamennyi egyesület összes játékosáról, a fejlődésükről.

Korosztályok: U13, U14, U15, U16, U18, U20

A tesztelés protokollja: UP TESZTELÉS

Fekvőtámaszhoz szükséges hangfájl: PUSHUP

Az eredmények rögzítéséhez szükséges excel: SEGÉDTÁBLA

Az eredményeket a mellékelt excelben az attila@icehockey címre várjuk 2014. augusztus 31.-ig.

Fotó: Mudra László