Újra Budapesten az Erste Liga Matiné

2021.11.04. 17:30 |

Negyedik állomásához érkezett az Erste Liga Matiné. Vasárnap visszatér Budapestre a Magyar Jégkorong Szövetség és az Erste Bank közös családi napja. A szervezők ezúttal a Tüskecsarnokban, egy fővárosi rangadón várnak mindenkit színes programokkal és értékes nyereményekkel.

Az MJSZ közelmúltban indított új rendezvénysorozata, a magyar bázisú nemzetközi jégkorongbajnokság köré szervezett, nagy sikerű Erste Liga Matiné Újpesten startolt, majd Zalaegerszegen és Miskolcon folytatódott, és most visszatér a fővárosba. Vasárnap 14:05-kor a házigazda FTC-Telekom a MAC HKB Újbuda együttesével csap össze, de a programok már a korongbedobás előtt több mint másfél órával, 12:30-kor megkezdődnek.

A Magyar Jégkorong Szövetség és az FTC-Telekom szeretettel vár mindenkit, kicsiket, nagyokat egyaránt, akik eltöltenének egy felhőtlen délutánt meccsnézéssel, szurkolással és a matiné programjaival. Az érdeklődők a Tüskecsarnok bejárata mellett kialakított játékzónában megismerkedhetnek a sportággal, és találkozhatnak Csúszkával, a honi jégkorongsport népszerű kabalafigurájával.

Lesz buborékhoki, óriás puzzlekocka, kapura lövés, korongtorony-építés, kvízjáték nyereményekért negyedóránkénti sorsolással, valamint ügyességi szlalompálya. Lehet fotózkodni a csapatok mezeivel és az Erste Liga-trófeával. A harmadszünetekben értékes nyereményekért zajlik majd a kapura lövési és az öltözőverseny, valamint a Kahoot! kvízjáték.

Az Erste Liga Matiné további menetrendje:

November 21., vasárnap, DEAC–DVTK Jegesmedvék (Debreceni Jégcsarnok)
December 4., szombat, Dunaújvárosi Acélbikák–MAC HKB Újbuda (Ajkai Jégcsarnok)
December 5., vasárnap, UNI Győr ETO HC–Brasov Wolves (Győr, Nemak Jégcsarnok)