Újpesten folytatódik az Erste Liga Matiné

2022.10.14. 14:43 |

Második állomásához érkezik a Magyar Jégkorong Szövetség és az Erste Bank közös családi programsorozata.

Vasárnap ismét lesz Erste Liga Matiné, a Magyar Jégkorong Szövetség és az Erste Bank közös családi napja. A szervezők a két héttel ezelőtti székesfehérvári bemutatkozás után ezúttal a IV. kerületi rangadón várnak mindenkit színes programokkal és értékes nyereményekkel. Az UTE és a veretlen Budapest Jégkorong Akadémia HC mérkőzésén 18 órakor dobják be a korongot, de a programok már 16 órakor elkezdődnek a Megyeri úti jégcsarnoknál. Lesz kapuralövés, korongtorony-építés, óriás kockapuzzle, az első harmadszünetben Kahoot! kvízjáték, és lehet találkozni, valamint közös fotót készíteni Csúszkával, a honi jégkorongsport népszerű kabalafigurájával.

Az Erste Liga Matiné a következő hetekben is folytatódik, valamennyi magyarországi Erste Liga-együttes részt vesz a programsorozatban.

Az Erste Liga Matiné programja:

Október 16., vasárnap, Újpesti Jégcsarnok, UTE–BJA HC
Október 22., szombat, Dunaújváros, Dunaújvárosi Acélbikák–DEAC