U20: reváns az ifikért

2014.11.08. 12:28 |

Revánsot vett az U18-as válogatottunk Szlovénia elleni vereségéért az U20-as csapat: a juniorok is déli szomszédainkkal játszottak a felkészülési tornájuk zárónapján, és az ifikkel ellentétben nyertek, 4-2-re.

U20-as csapatunk kapujában ismét Kornakker Dániel kezdett.

A vezetést a mieink szerezték meg 15:52-nél Szabó Pál Krisztián révén, majd jött az egyenlítés 19:00-nál.

Ám nem tartott soká az 1-1, mert a második harmadban 22:03-nál betalált Terbócs István, majd 26:42-nél Schmál Kristóf, aztán 30:34-nél Kocsis Ferenc is, avagy tíz perc alatt elléptünk hárommal.

Ezt az előnyt pedig őriztük majdnem a legvégéig, Szlovénia szépítő találata ugyanis 59:46-nál esett, az is emberelőnyből.

A mieink egy rendes játékidős vereséggel és két rendes játékidős győzelemmel zárták a Négy Nemzet Tornájukat a Megyeri úton.