U16: Elképesztő meccs az olaszokkal

2014.11.07. 17:47 |

A St. Pöltenben zajló felkészülési torna második játéknapján 5-3-as vereséget szenvedett a magyar fiú U16-os válogatott Olaszországtól, pedig negyedórával a vége előtt még döntetlenre álltunk.

Hullámzó játékot és eredmény-alakulást hozott a fiú U16-os válogatottunk Olaszország elleni meccse pénteken. A 25. percre 3-0-s hátrányba kerültünk két egyenlő létszámos és egy fórgól miatt, ám a 46.-ikra egyenlítettek a mieink!

A felzárkózás a harmadik harmadban kezdődött, Péter Andor 40:37-nél talált be, majd következett Kedves Richárd 44:32-nél. A góljaink között pedig egyre kevesebb idő telt el, hiszen Bugár Gábor 35 másodperccel később már egyenlített!

Ekkor azonban megkövült az állás, 45:07-től egészen 57:04-ig 3-3-ra álltak a csapatok, akkor viszont Tommaso Alvera visszavette a vezetést az olaszoknak, akik még egy üres kapusat is ütöttek a végén, így alakult ki az 5-3-as véegeredmény, pedig a hivatalos statisztikában az áll, hogy a kapuralövési arány 57:18 lett, ide...

U16-os csapatunk a torna zárónapján 13.40-től a házigazda Ausztria ellen játszik.