TAO pályázat leadás: minden, amit tudni kell

2015.04.22. 12:03 |

TAO pályázat leadási határidő: 2015.04.30. 24:00

Net Lock hitelesítő eszköz érvényessége elengedhetetlen az aláíráshoz, azaz a sikeres pályázáshoz!

INFORMÁCIÓK, VÁLTOZÁSOK:

1. A Magyar Jégkorong Szövetség döntése szerint a VERSENYEZTETÉSI költségekből a játékvezetői, orvosi, versenybírósági díjakat a továbbiakban NEM a Magyar Jégkorong Szövetség pályázza!
  2. Versenybíróság egy fővel bővül: videó rögzítése. Foglalkoztatása a megjelölt korosztályokban kötelező (U12”A-U20 „A”, U12”B”-U20 „B” csak Play Off mérkőzéseken, EBJL, EBYSL) kifizetése egységesen 5.000,- Ft nettó/mérkőzés, de amennyiben a rendező Egyesület ezt társadalmi munkában megszervezi, erre van lehetőség! – Adminisztratív megoldásokról fogunk tájékoztatást küldeni. Díjszabás korosztályonkénti bontásban a csatolt táblázatban!
  3. Videó gólbíró használata a MOL Liga csapatok részére a MOL Liga mérkőzéseken versenyszabályzat szerint kötelező! Leírás: ITT
  4. A lebonyolítások tekintetében az alábbi változtatások lesznek, vagy az alábbi dolgok maradnak, korosztályokra lebontva:

U12

Csíkszeredai kiutazás az U12 A-ba nevezett csapatoknak marad, hasonlóan a tavalyi évhez (utazást a csapatok, szállást és étkezést a vendéglátók)

U14

Az U14 A csapatainak a középszakaszban - hasonlóan a tavalyi évhez - kell egyszer kiutaznia és ott két mérkőzést játszani. (utazást a csapatok, szállást és étkezést a vendéglátók)

U18

Minden csapatnak külön kell indulnia, ez főleg azokra vonatkozik, akik fuzionálnak a külföldi indulás érdekében. Tehát csak akkor indulhat az együttműködő páros, ha az ifi bajnokságban külön-külön is elindulnak. (pl: U18 magyar bajnokságban indulnia kell X-nek, és Y-nak is, ha az X és Y közös csapattal indul az EBEL korosztályos versenyrendszerében.

A csak a magyar bajnokságban résztvevőknek az éves mérkőzésszám 25-30 között lesz maximalizálva (rájátszással, helyosztókkal együtt).

U20

Maximum mérkőzésszám a magyar bajnokságban 25 mérkőzés (rájátszással, helyosztókkal együtt). (pl: U20 magyar bajnokságban indulnia kell X-nek, és Y-nak is, ha az X és Y közös csapattal indul az EBEL korosztályos versenyrendszerében.

MINDEN CSAPATNAK KÖTELEZŐ LEGALÁBB KÉT GARNITÚRA mezzel rendelkeznie, ellenkező esetben nem nevezhet be a bajnokságba. Egy világos és egy sötét garnitúrát várunk el mindenkitől.

5. OBII. bajnokság kiírásra kerül, amely minimum 4 csapat nevezése esetén indul.

FELADAT:

1. Az éves versenyeztetési költséget a 2015/2016-os szezonban az UTÁNPÓTLÁS/RENDEZÉS soron pályázza meg NEM VERSENYEZTETÉS jogcím! Csatolt táblázatban a korosztályonkénti várható meccsenkénti díj! 2014/2015-ös versenyeztetéssel kapcsolatos mérkőzés díjakat tájékoztatásként Szabóné Melinda a pénzügyi kapcsolattartóknak a mai napon megküldi.
  2. Versenyeztetési költség része. Pályázni a csatolt táblázat 2. oszlopa szerint lehet, korosztályonként UTÁNPÓTLÁS/RENDEZÉS soron, NEM VERSENYEZTETÉS jogcím!
  3. Pályázza meg a videó gólbírót tárgyi eszköz beszerzés jogcímen. Minimum követelmény csatolva, erre teljes beruházási összegben (bruttó) 5.000.000,- Ft/darab javasolt.
  4. Tervezhető költségek a Korm. rendelet alapján
  5. OBII csapat, amennyiben 23 év alatti játékosokkal indul, akiknek nincs profi szerződésük pályázhat UP nevelő egyesületek pályázatában teljes költségre.

OBII csapat, amennyiben van 23 év feletti játékosa, tárgyi eszköz beruházás jogcímen a felszerelésre, és személyi jellegű ráfordítások jogcímen személyi kifizetésekre pályázhat!