Színvonalas tornán az U16-os válogatott

2014.03.27. 23:32 |
Az U16-os válogatott színvonalas tornára utazott Tilburgba.

Az U16-os válogatott színvonalas tornára utazott Tilburgba, a programot és a keretet közöljük.

Tilburgban a Chris Verwijst tornán vesznek részt Glen Williamson tanítványai. A csapatok két négyes csoportban körmérkőzéseket játszanak, majd ezután keresztbe játszanak a csoportok egy meccset, végül egy helyosztó mérkőzés következik.

Nehéz, ám annál sikeresebb napja volt ma az U16-os válogatottnak, amelynek tagjai hajnali 3 órakor keltek, 6 óra 20 perckor már repültek Tilburgba, délután pedig edzőmeccset játszottak az angol válogatottal. A meccs 2x30 perc játékidővel zajlott, és 2-1-es magyar győzelemmel ért véget. A gólokat Molnár Dávid és Tóth Renátó szerezték. A tornán a meccsek 3x15 perc játékidővel folynak majd.