Seyu - Együtt a győzelemért: szurkolói fotók a férfiválogatottnak

2021.11.10. 22:45 |

A ‘Seyu - Együtt a győzelemért!’ alkalmazásának köszönhetően lehetőség nyílik fotókkal is drukkolni a magyar csapatnak - egyenesen a Tüskecsarnok óriáskivetítőiről.

Az első alkalommal megrendezésre kerülő, háromnapos Sárközy Tamás Emléktornán a szurkolók a helyszínen személyesen is buzdíthatják a magyar válogatottat, először az Olaszország, majd az Ukrajna elleni mérkőzésen. A szervezők azonban nem feledkeznek meg azokról sem, akik nem tudnak kilátogatni az eseményre, de szívesen kifejeznék támogatásukat a nemzeti csapat felé.

Ennek érdekében teszik elérhetővé a torna idejére a ‘Seyu - Együtt a győzelemért!' alkalmazását. A magyar fejlesztésű innovatív Seyu applikációnak köszönhetően a szurkolók motiváló üzenetekkel ellátott fotókat tudnak beküldeni az eseményre, amelyek a helyszíni, közvetlenül a pálya feletti óriáskivetítőkön jelennek meg, így mindenki megmutathatja, hogyan biztatja a játékosokat - akár távolról, otthonról is.

A Seyu applikáció bárki számára ingyenesen letölthető az okostelefonokhoz tartozó webáruházakból. A fotó elkészítése után, a jóváhagyást követően a kép az esemény nevével fémjelzett keretet kap, amelyen megjelenik a kiválasztott szurkolói üzenet is. Az így létrehozott kép kikerül a Tüskecsarnok óriáskivetítőire, így akár maguk a játékosok is találkozhatnak a beküldött képekkel.

Ahhoz, hogy szurkolóként felkerülj a kijelzőkre, nem kell mást tenned, mint:

1. Töltsd le a ‘Seyu - Együtt a győzelemért!’ alkalmazást
2. Jelentkezz be Google vagy Facebook fiókkal
3. Jelöld be kedvencnek: Magyar Jégkorong Szövetség
4. Válaszd ki: Sárközy Tamás Emléktorna
5. Készíts egy fotót, adj hozzá egy szurkolói üzenetet, majd oszd meg a képet!
VAGY: Használd az alábbi weblinket a képküldéshez: https://bit.ly/Sárközy_Tamás_Emléktorna (Kérünk, a linket böngészőből nyisd meg!)

Az esemény nevével fémjelzett szurkolói képek könnyedén megoszthatók a közösségi média felületeken. A Seyu a torna végén a szurkolói képeket egy albumban közzéteszi. Kövesd a Seyu és a Magyar Jégkorong Szövetség oldalát, hogy időben értesülj a fotógyűjteményekről.

A magyar válogatott számít a támogatásodra! Küldj Te is egy szelfit nekik!