Serdülő bajnokság: A Fehérvár a bajnok

2014.03.24. 08:01 |

A serdülő bajnokság döntőjében az Ifjabb Ocskay Gábor Jégkorong Akadémiának négy mérkőzés alatt sikerült háromszor felülkerekednie ellenfelén, a MAC Budapest csapatán, így ő lett a serdülő bajnok.

Két mérkőzés volt Fehérváron és kettő a Kisstadionban. Előbbieken egyszer 9-2-re, egyszer pedig 9-3-ra győzött a hazai gárda. A sárga-kékek otthonában előszőr a MAC nyert 3-2-re, majd a fehérváriak a bajnoki címet érő harmadik nyertes mérkőzést hosszabbításos győzelemmel tudhatták a magukénak, ennek a végeredménye 4:3 lett. A döntő négy mérkőzése alatt a bajnok csapatból Erdei Zoltán 4, Péter Andor 5, Kiss Patrik pedig 8 góllal zárt. A MAC csapatából pedig négyen is dupláztak: Kreisz Brúnó, Gyurgyev Miklós, Sebestyén Dávid és Djumic Mirko.

3:1-es összesítéssel tehát az Ifjabb Ocskay Gábor Jégkorong Akadémia lett a serdülő bajnok.