Női U18: Győzelem Szlovákia ellen

2014.12.20. 23:02 |

Női korosztályos válogatottunk ezen a hétvégén Zlinben, Csehországban a Négy visegrádi ország Olimpiai Reménységek Tornáján szerepel, ahol a második játéknapon Szlovákia U18-as válogatottja volt az ellenfél.

Jól kezdtek a lányok szombaton Szlovákia ellen, hiszen Ungár Rebeka passzából Gottlibet Zóra már az első percben gólt szerzett. A következő találatot ellenfelünk szerezte, húsz perccel később emberelőnyben egyenlített Istocyova a kiváló hátvéd, Klimasova passzából. Pontosan öt perccel később viszont Ungár vette vissza a vezetést egy 4 a 3 elleni szituációt kihasználva. A kiállításokkal tarkított harmadban nem született több gól. A záró játékrészben mindkét együttes fegyelmezettebb játékot mutatott. Az 52. percben Ungár duplázott, beállítva ezzel az 1-3-as végeredményt.

A kapuban ezúttal Poltzer Renáta kapott lehetőséget, aki 16 védéssel járult hozzá a csapat sikeréhez.