Női felnőtt: parádé Szlovákia ellen

2015.02.06. 19:35 |

Szenzációs, 4-2-es győzelmet aratott a magyar női felnőtt válogatott Szlovákia felett a Káposztásmegyeren zajló Négy Nemzet Torna nyitónapján.

A mieink kapujában Németh Anikó kezdett és a mezőnyjátékosokkal egyetemben kiválóan teljesített.

Már korán látszott, hogy szép esténk is lehet, hiszen Horváth Tifani a második perc végén megszerezte a vezetést, a nyolcadikban pedig már kettővel vezettünk Pintér Lili révén.

Szlovákia természetesen nem adta fel, szépített, csakhogy ugyanabban a percben Kiss Andre is betalált, így visszaállt a kétgólos különbség. Ugyanakkor húsz másodperccel az első szünet előtt fórból megint betalált Szlovákia, úgyhogy izgalmasnak tűnt a folytatás.

Meglepetésre azonban a középső harmadban nem született gól, annak viszont örülhettünk, hogy a harmadikban mi szereztük a következőt, konkrétan Gasparics Fanni, amivel ki is alakult a 4-2-es végeredmény.

Hatalmas győzelem volt!

NŐI FELNŐTT VÁLOGATOTT
Február 3-tól: összetartás, Jégpalota
Február 6-8.: Négy Nemzet Torna, Jégpalota (ellenfelek: Szlovákia, Franciaország, Dánia)