MOL Liga: gólzáporral egyenlített a Volán

2016.02.29. 19:34 |

Fehérvár AV19-MAC Budapest 8-2

A jégkorong Mol Liga elődöntőjének negyedik mérkőzésén a Fehérvár AV 19 hazai pályán 8–2-re kiütötte az alapszakasz második helyén végző MAC-ot, így 2–2-re módosította az egyik fél negyedik győzelméig tartó párharc állását.

Pedig nagyszerűen indult a fővárosi csapat számára a párharc, hiszen az első két meccset megnyerte, a harmadikon pedig már 4–0-ra is vezetett, itt azonban megtört valami.

A fehérváriak felálltak a padlóról, és hosszabbításban kiharcolták a szépítést, ma pedig már a 9. percben vezettek Brance Orban góljával.

A MAC Drew Olson révén az első harmad hajrájában egyenlített, de még a második játékrész végéhez közeledve is csak egy gól volt a felek között (3–2), akkor azonban belelendült a Volán, a szünetre Bartalis István találatával már hárommal vezetett a házigazda (5–2), a záró felvonásban pedig kiütötte ellenfelét (8–2).