Megizzadtak a brassóiak

2017.12.30. 00:08 |

A Brassó szétlövés után győzte le a Vienna Capitals együttesét az Erste Ligában.

A Brassó rögtön az első emberelőnyét gólra váltotta: Mason Wilgosh volt eredményes a 8. percben. A hazaiak uralták ezt a harmadot, még úgy is, hogy kétszer kellett hátrányban játszaniuk, de újabb gólt nem szereztek.

A második felvonás fordulatot hozott. A bécsiek többször próbálkoztak, és meg is fordították az állást. A 27. percben Preiser, majd az utolsó percben Schlögl talált be Tőke Zoltán kapujába.

Az utolsó harmadra alaposan felpörgött a Brassó, 22 lövést eresztett meg, de így is csak az egyenlítésre futotta a Farkasok erejéből Sirokovs góljával.

A hosszabbításban sem született gól, pedig a vendégek emberelőnyben is támadhattak. A szétlövés a Brassónak sikerült jobban, a mindent eldöntő találatot Walls szerezte.

A Corona két vesztes meccs után nyert újra, és készülhet az újabb rangadóra a Csíkszereda ellen. A Capitals első pontjait szerezte idegenben, de a Brassó ellen már harmadszor csentek pontot a bécsi fiatalok.

ASC Corona Brasov-EV Vienna Capitals 3-2 (1-0, 0-2, 1-0, 0-0, 1-0) - szétlövés után