Keretet hirdettek az olasz válogatottnál

2017.10.31. 14:50 |
A magyar és a lengyel  után az olasz szakvezetés is kihirdette a novemberi  Roland Divatház Négy Nemzet Tornára érkező csapat keretét. Nyolc légióssal érkeznek az olaszok és az új szövetségi kapitány Clayton Beddoes  nálunk debütál a kispadon.
Nagyon bő kerettel érkezik Budapestre az olasz jégkorong-válogatott. Clayton Beddoes szövetségi kapitány 30 játékost hoz a novemberi Roland Divatház Négy Nemzet Tornára. Az olaszok fiatalítási projektjének megfelelően a válogatott túlnyomó részét 1990 után születettek adják. A keretbe összesen 14 különböző csapat delegál játékost.

Az Alpesi Liga címvédője, a Ritten Sport, valamint az EBEL-es Bolzano hat-hat játékossal képviselteti magát. A válogatottba nyolc légiós került be. Négyen Svájcból, hárman Németországból és a kapus Alex Caffi Ausztriából utazik haza a nemzetközi válogatott szünetre. Az olaszok 13 olyan játékost neveztek, akik az idei A csoportos világbajnokságon is jégre léptek. A kapus Gianluca Vallini mellett, a hátvédek közül Armin Hofer, Stefano Marchetti, Daniel Glira, Luca Zanatta, csatárposzton pedig Giovanni Morini, Anton Bernard, Luca Frigo, Diego Kostner, Simon Kostner, Markus Gander, Tommaso Goi és Tommaso Traversa járta meg az elitet.

A nem magyar érdekeltségű mérkőzések ingyenesen tekinthetőek meg. A magyar csapat mérkőzéseire a törzsszurkolói szektorba kedvezményesen, 1.200,- forintért lehet jegyet venni. Ezúttal is lesz családi szektor, ahová a felnőttek 2.500, a gyerekek – 14 éves korig – 1.000 forint ellenében vehetnek jegyet, a 6 év alattiak számára továbbra is ingyenes a belépés, ha ölben ülnek.

Azon szurkolók, akik az MJSZ honlapján kitöltik a kérdőívet, 20 % kedvezményt kapnak a kiválasztott jegy árából. A kérdőív kitöltése után e-mailben kapott kódot az eventim.hu és a jegyed.hu rendszereiben lehet felhasználni. Minden kód egy jegy megvásárlásához nyújt kedvezményt.

Az olasz válogatott kerete:

Kapusok:
1             Alex CAFFI                                                     VEU FELDKIRCH (AUT)
29          Marco   DE FILIPPO ROIA                             SG  CORTINA
30          Gianluca VALLINI                                          WSV STERZING/VIPITENO

Védők:
2             Daniel GLIRA                                                  HC BOLZANO 2000
5             Alex TRIVELLATO                                          EC BAD NAUHEIM (GER)
6             Luca ZANATTA                                               EIH OLTEN (SUI)
7             Michael ZANATTA                                          SG. CORTINA
8             Andreas LUTZ                                                RITTEN SPORT
9             Armin HOFER                                                 HC. VAL PUSTERIA