Jelölés a Kéri Rudolf-emlékdíjra

2023.04.19. 13:31 |

A Magyar Jégkorong Szövetség felhívja a tagszervezeteit, hogy állítsanak jelöltet a Kéri Rudolf-emlékdíjra. A határidő 2023. május 2. éjfél.

A Magyar Jégkorong Szövetség (MJSZ) 2019 óta évente átadja az Alba Volán és a magyar válogatott egykori legendás felszerelésmenedzseréről, a 2018-ban elhunyt Kéri Rudolfról elnevezett díjat.

Az MJSZ felhívja tagszervezeteit, hogy állítsanak jelöltet a 2022/2023. évi Kéri Rudolf-emlékdíjra. Az MJSZ ezzel kívánja elismerni annak a személynek a kimagasló, példamutató tevékenységét, aki bár nem sportszakember, de munkája szervesen hozzátartozik egy jégkorong egyesület mindennapjaihoz.

Az alábbi személyek jelölhetők:

• a csapat körül (felszerelésmenedzser, gyúró, technikai vezető),
  • a jégpálya körül (rolbás, jégmester, adminisztratív munkatárs),
  • az egyesület körül (helyi zsűri tagja, „szülői munkaközösség” vezetője) dolgozók.

Tagszervezetenként egy jelölt állítható, aki lehet olyan korábban jelölt személy is, aki a díjat nem nyerte el.

A jelölés formai követelménye: A/4 méretet nem meghaladó, elektronikus formában küldött levél a jelölt bemutatásával, tevékenységének, pályájának rövid ismertetésével.

Beadási határidő: 2023. május 2. éjfél.

Cím: info@icehockey.hu

A győztest e-mailben értesítjük, a díjat várhatóan a Magyar Jégkorong Szövetség 2023. május 30-ái évi rendes küldöttgyűlésén adjuk át.