Inline vb: bronzérmes a válogatott!

2013.06.08. 19:32 |
Ausztrália ellen győzött, így megszerezte a bronzérmet a magyar válogatott.

A harmadik percben Rafaj révén már vezettek a fiúk, és bár hamar érkezett az egyenlítés, Orbán Attila duplázott, így az első negyed végére már 3-1-re vezetett a magyar csapat. A második felvonásban az ausztrálok kezdtek jobban, szépíteniük is sikerült, de Bartalis István még a negyedben visszaállította a kétgólos előnyt.

A harmadik játékrészben feljött Ausztrália, a 32. percre egalizáltak. Lencsés Tamás egy emberelőnyös szituációból volt eredményes, az utolsó negyedre tehát ismét kicsit nyugodtabban mehettek a mieink. Ez nem tarthatott azonban sokáig, hiszen az ausztrálok ismét kiegyenlítettek. A magyar csapat azonban nem tört meg ekkor sem: Bartalis István húsz másodpercen belül két gólt is szerzett, így a végén megérdemelten, 7-5 arányban nyertek a fiúk.

Szép volt fiúk, gratulálunk a bronzéremhez!

Fotó: IIHF.com