Idén is lesz Sárközy Tamás Sportjogi Konferencia

2024.10.15. 15:50 |

November 8-án tartják meg az eseményt, amely egyben tisztelgés a TF tanszékalapító rektori tanácsadója, a Magyar Jogász Egylet és az MJSZ egykori elnöke előtt.

A Magyar Testnevelési és Sporttudományi Egyetem (TF), a Károli Gáspár Református Egyetem, a Magyar Jogász Egylet és a Magyar Jégkorong Szövetség társszervezésével rendezik meg a VI. Sárközy Tamás Sportjogi Konferenciát.

Az ünnepélyes eseményt a Magyar Testnevelési és Sporttudományi Egyetem K1 épület Athén termében tartják november 8-án, pénteken 9.00 és 16.00 óra között. A regisztráció 8.30-tól kezdődik.

Az immár Sárközy Tamás nevét viselő Sportjogi Konferenciával a szervezők tiszteletüket szeretnék kifejezni a Magyar Testnevelési és Sporttudományi Egyetem tanszékalapító rektori tanácsadója, a Magyar Jogász Egylet (MJE) és a Magyar Jégkorong Szövetség egykori elnöke előtt.

Regisztrálni ide kattintva lehet.

A részletes program itt érhető el.