Idén is lesz képességfejlesztő tábor

2019.03.18. 19:00 |
A Magyar Jégkorong Szövetség idén is megrendezi képességfejlesztő táborát 2004 és 2009 között született játékosok részére Budapesten, a Vasas Jégcentrumban.

A tavalyi évhez hasonlóan idén is 2 turnust indítunk. A táborban napi két jeges edzésen és elméleti oktatáson vesznek részt a jelentkezők külföldi és hazai edzők (a válogatott stábokban dolgozó szakemberek) vezetésével.

A tábor szakmai vezetője Darryl Easson, az MJSZ mentoredzője Jarmo Sainio Finn Jégkorong Szövetség képességfejlesztő edzője és Johan Bollue, az IIHF LTP programjának vezetője.

Csatárok, hátvédek és kapusok jelentkezését egyaránt várjuk.

A turnusok:
2019. június 17-21.
2019. június 22-26.

A tábor helyszíne: Vasas Jégcentrum

Részvételi díj: 40.000 Ft/fő, mely tartalmazza a tábor ideje alatti étkezések (ebéd, snack, víz) költségeit, valamint a mez és sportszár költségeit. Kérjük, hogy a más városból érkezők a szállásukat önállóan oldják meg.

Ismét lesz lehetőség arra, hogy a messziről érkező játékosokat „befogadják” a tábor idejére a budapestiek, erről a kérdőívben kérünk információt.

A táborra 2019. április 23-án indul a jelentkezés.