Hoki konferencia az EBEL-tapasztalatokról

2014.02.18. 09:58 |
Egy remek konferenciára hívjuk fel a figyelmet!

A Miskolci Jegesmedvék szakmai konferenciát rendeznek, ahol – egyebek mellett – az EBEL utánpótlás és felnőtt bajnokságainak tapasztalatairól is szó lesz.

Nemzetközi jégkorong tanácskozás helyszíne lesz március 1-én, szombaton a miskolci jégcsarnok. A Miskolci Jegesmedvék menedzsmentje egy olyan konferenciát hozott tető alá, amelynek keretében a magyar szakemberek – többek között – az EBEL-ben dolgozó vezetők tapasztalatait ismerhetik meg, például egy profi klub működtetéséről. Ezen kívül szó lesz még a magyar utánpótlás válogatottak fejlesztési programjáról, az EBEL utánpótlás bajnokságok eddigi benyomásairól és jövőbeli elképzeléseiről, de lesz gyakorlati bemutató is a jégen.

Az előadók között lesz Glen Williamson, utánpótlás válogatott szövetségi edző, Oliver Pilloni, az EBEL utánpótlás bajnokságainak komisszárja, a Klagenfurt korábbi igazgatója és Darryl Easson, a Magyar Jégkorong Szövetség mentoredzője. A tanácskozásra várják a magyar szakembereket, akik február 27-ig jelezhetik részvételüket a media@miskolcijegesmedve.hu e-mail címen. A konferencia pontos programja a mellékelt plakáton látható.