Hétvégén nemzetközi floorball torna lesz Érden

2017.02.01. 14:26 |
Az év első nemzetközi hétvégéjén az MJSZ egyik szárazföldi testvére, a Magyar Floorball Szövetség nemzetközi tornát szervez Érden, a Batthyány Sportcsarnokban. Izgalmas jó mérkőzésekre van kilátás, a szervezők minden érdeklődőt szeretettel várnak!
A torna programja:

2017.02.03., péntek, 20.00: Magyarország-Belgium
2017.02.04., szombat, 16.00: Szlovákia-Belgium
2017.02.05., vasárnap,11.00: Magyarország-Szlovákia

A belgák elleni meccsen sok fiatal lehetőséget kap, míg a szlovákok ellen majdnem a legerősebb csapattal áll ki a magyar válogatott, csak két sérült és két légiós fog hiányozni a gárdából.

A mérkőzést az interneten élőben is nézhetik a streamsport.hu oldalon.
Nádor Krisztián szövetségi kapitány az alábbi játékosokat nevezte a tornára:
Rési Zoltán, Rácz Domokos, Harangozó Szilárd, Frischmann Bálint, Rési Tamás, Kádár Gergely, Csipkereki Roland, Hotz Erik (Phoenix Fireball), Pfneiszli Péter, Ádám Milán, Molnár András, Bondor Csaba, Nagy Dénes, Viczena Áron (SZPK), Hollósi Richárd, Hofmann Tamás, Kvasznicska Norbert, Tóth Krisztián (Dunai Krokodilok), Dávid András, Dávid Máté, Pupek Márkó, Szelley Áron, Blaumann Ádám (CH), Dávid Bence (Ares), Schmidt Dennis (Kvarner IF ,Svédország), Schmidt Olivér (Nykvarn ,Svédország), Kovács Gegrő, Scherrer Adrián (Rheintal Gators Widnau,Svájc), Szabó Gegrő (FBC Slovan Rimavska Sobota, Szlovákia)
Szövetségi kapitány: Nádor Krisztián
Szövetségi edző: Csordás Tamás