Férfi U16: másnap vereségek

2015.02.04. 13:31 |

Második és harmadik mérkőzésén veszített a magyar férfi U16-os válogatott Szlovénia korosztályos csapatával szemben: a kedd délutáni 1-0 után szerda délelőtt 2-4-re, délután 2-8-ra végeztünk.

A héten háromszor is megmérkőzik Szlovénia korosztályos válogatottjával a magyar U16-os csapat, az első, kedd délután lejátszott meccset szétlövésben nyerték a mieink 1-0-ra.

Az akkor shutouttal záró Nagy Kristóf helyett szerda délelőtt Bobák Gergő kezdett a kapuban, az viszont azonos volt, hogy Szalma Zsolt betalált: előző délután övő volt a győztes lövés, most pedig az első gól.

Viszont az első szünetre 1-1-gyel mentek a csapatok, a második harmadban pedig csak Szlovénia talált be, mégpedig kétszer, ezért a záró játékrész hiába zárult ismét 1-1-gyel, 4-2-re kikaptunk.

Délután 14.30-kor már Szeles Martin állt a gólvonalra, de a csapat kicsit elfáradt a sűrű programban, mert ugyan 7:33-nál még kiegyenlítette a vendégek emberelőnyből szerzett vezetését, az első szünetre már 1-3-mal mentünk. Ráadásul a középső harmadban csak Szlovénia talált be, és 1-5 után hiába szépítettek a fiaink, déli szomszédaink lőttek még hármat, így 2-8 lett a vége.