Edzői képzésre lehet jelentkezni Finnországba

2013.01.24. 13:03 |
Edzői diplomát lehet szerezni Finnországban, Vierumäkiban várják a jelentkezőket

Finnországban, Vierumäki városában lehetőség van a Haaga-Helia egyetemre jelentkezni edzői képzésre, a 2013-2014-es akadémiai évre. A jelentkezés nyitott, bárki felvételizhet, viszont ezt mindenkinek MAGÁNAK kell intéznie! A Magyar Jégkorong Szövetség nem közvetíti ki a jelentkezéseket, közvetlenül az intézménybe kell azokat elküldeni. A szövetség a felvételt nyert hallgatók közül 1 főnek támogatást tud felajánlani. Erre az ösztöndíjra a sikeres felvételi után lehet pályázni a media@icehockey.hu e-mail címen. A képzés 3-3,5 éves, és BA diplomát ad a sikeres teljesítés után. Az oktatás és a felvételi is angol nyelven történik. Az egyetemre összesen 20 diákot vesznek fel.

A jelentkezési határidő: 2013. február 12.

Az egyetem neve: Haaga-Helia University of Applied Science

Szak neve: Sport and Leisure Management (Sport és Szabadidő Menedzsment), választható minor szakok: Team and Racket Sports Coaching (Csapat- és Ütősportok edző), Ice Hockey Coaching (Jégkorong edző)

Helyszíne: Vierumäki, Finnország

Képzés ideje: 3-3,5 év

Tájékoztatót ide kattintva olvashatnak, angol nyelven. A felvételi menetét pedig a csatolmányból tudják letölteni, szintén angolul.

Bővebb információ itt!