Dunaújvárosba érkezik az Erste Liga Matiné

2022.10.21. 14:18 |

Szombaton tartják a Magyar Jégkorong Szövetség és az Erste Bank közös családi programsorozatának idei harmadik rendezvényét.

A sikeres székesfehérvári és újpesti állomás után szombaton ismét lesz Erste Liga Matiné, a Magyar Jégkorong Szövetség és az Erste Bank közös családi napja. A szervezők ezúttal Dunaújvárosban várnak mindenkit színes programokkal és értékes nyereményekkel.

A Dunaújvárosi Acélbikák és a DEAC mérkőzésén 15 órakor dobják be a korongot, de a programok már 13.30-kor elkezdődnek. Lesz kapuralövés, korongtorony-építés, óriás kockapuzzle, szlalomozás, valamint be lehet öltözni jégkorongozónak is. Tombolát is lehet majd vásárolni, továbbá a régi idők mezei között is lehet válogatni. Három dunaújvárosi játékos, Gál Soma, Somogyi Nátán és Vszevolod Tolsztusko dedikál 14 órától. A mérkőzés után, 17.45-től szabadkorcsolyázásra nyílik lehetőség.

Szerdán éppen Dunaújvárosban járt a Gyere hokizni roadshow, Csúszkához a DAB kabalafigurája, Bully is csatlakozott a programokon.

Az Erste Liga Matiné a következő hetekben is folytatódik, valamennyi magyarországi Erste Liga-együttes részt vesz a programsorozatban.