Brassó otthon tartotta a három pontot

2016.12.01. 20:16 |
A MOL Liga csütörtöki meccsnapján egyetlen találkozóra került sor, Debrecen együttesét fogadta a Corona Brasov.

ASC Corona Brasov - Debreceni HK 5-3

Rawlyk nélkül, és a kapuban Polc helyett Tőkével várta a három sorral érkező vendégcsapatot Martin Lacroix gárdája. Az első harmadot a hazaiak, a másodikat a debreceniek nyerték 2-1-ra. Mindháromszor a Brassó szerzett vezetést, a DHK azonban rendere válaszolt. A mérkőzést eldöntő találatot Nagy Csaba lőtte a 45. percben. 4-3 után nem jött a 4-4, ellenben Gyenes Dávidot levitte Jason Morgan, az üres kapus helyzetet a vezető csapat használta ki, Mihály Árpád révén. 14 másodperccel a lefújás előtt alakult ki a végeredmény.

Példásan sokan, 1400-an voltak kíváncsiak Brassóban a hétközi mérkőzésre.

A Debrecen nem tudott az 4. és az 5. helyezetthez közelebb kerülni, ellenben továbbra is nagyon kell küzdenie a 6.-ért.