Ausztriába utazik a női U18-as válogatott

2024.08.22. 18:45 |

Három vb-riválissal folytatja a felkészülést az ifjúsági csapat.

A budapesti WSI-n szerzett ezüstérem után az augusztus végi nemzetközi szünetben újabb feladat vár a női U18-as válogatottra. Bedő Botond szövetségi edző csapata Ausztriába, Spittal an der Drauba utazik.

A keret hétfőn útra kel, és Ausztriában gyakorol összesen ötször a torna kezdete előtt. A viadalon sorrendben az olasz, az osztrák és a német együttes lesz az ellenfél, vagyis három olyan csapat, amelyekkel a januári divízió 1/A vb-n is találkoznak a mieink.

A szakmai stáb két kapust, hét hátvédet és 13 csatárt hívott be.

A program

Augusztus 29., 14.30 Olaszország-Magyarország
Augusztus 30., 17.00 Ausztria-Magyarország
Augusztus 31. 11.00 Magyarország-Németország