Átfogó felmérést tervez az MJSZ

2013.02.23. 12:41 |
Az utánpótlás egyesületek munkáját szeretnék elsősorban segíteni.

A Magyar Jégkorong Szövetség valamennyi utánpótlás egyesület felmérését, auditálását tervezi elvégezni 2013 március-áprilisában. A felméréssel a magyar jégkorong mai helyzetét szeretné a szövetség feltérképezni, az esetleges hiányosságok felderítésével is, hogy aztán részletes programokat fejleszthessen ki a fejlődésre. Nagyon fontos feladatnak tartja a Magyar Jégkorong Szövetség a szakszerű segítségnyújtást az utánpótlás csapatoknak, az auditálás is ezt a célt szolgálja majd. Többek között a sportszakmai kérdéseken lesz a hangsúly, mint például a jégpálya működése és felszereltsége, az egyesület működése illetve gazdasági kérdések. Az átfogó program részletei jelenleg is kidolgozás alatt állnak, később feltétlenül tájékoztatjuk róluk olvasóinkat.