A Sportország a női OB II bajnoka

2015.03.31. 07:38 |

Vasárnap a Sportország SC-KMH Budapest B találkozóval zárult a felnőtt női OB II.

A Sportország már az utolsóelőtti játéknapon behozhatatlan előnyre tett szert, így vasárnap tulajdonképpen már tét nélkül, bajnokként lépett jégre a Megyeri úton. Ez némileg meglátszott a mérkőzésen képén is, hiszen 9 perc alatt háromgólos vezetésre tett szert a KMH második számú csapata, Pinkó Viktória viszont még a szünet előtt szépített, majd mindössze egy KMH gól esett a folytatásban.

A nevezett csapatok 12-12 mérkőzést játszottak a szezon során, ezalatt a bajnok Sportország SC 15 pontot szerzett, míg a KMH B 13 ponttal ezüstérmes, a Marilyn HC B együttese pedig 8 ponttal zárt a harmadik helyen.

A bajnokság legeredményesebb játékosának a KMH csatárát, Ferik Evelint választották.