A Fehérvár a juniorbajnok!

2014.02.19. 23:26 |
Kedden után szerdán is legyőzte a MAC-ot, így juniorbajnok a Fehérvár.

Kedd után szerdán is legyőzte a MAC-ot, így juniorbajnok az ifj. Ocskay Gábor JA.

A két győztes meccsig tartó juniordöntő szerdán a Volán bajnokká avatásával ért véget. Kedden Székesfehérváron 4-2-re verte a csapat a MAC-ot: Pillók, Reisz és Sárpátki (2) góljaira csak Terbócs és Jászai tudott válaszolni.

Szerdán a junior bajnoki győzelem volt a tét a Kisstadionban a fehérváriaknak, a MAC pedig az életéért küzdött, ami egy remek, tempós mérkőzést hozott. A kilátogató nézőknek nem kellett csalódnia, mindkét csapat nagyon odatette magát. A vezetést a 10. percben a vendégek játékosa, Vincze Péter szerezte meg, majd Szabó Dániel növelte kettősre az előnyt. Hegyi Dominik a 17. percben, előnyben szépített, így szoros eredménnyel vonultak a csapatok a szünetre. A második harmad mindössze egy gólt hozott, Erdély Csanád vette be Arany Gergely kapuját emberelőnyben. Az utolsó harmadban döntött végleg a bajnoki arany sorsáról az ifj. Ocskay Gábor JA, méghozzá két fóros góllal: előbb Reisz, végül Hamvai is betalált. A végeredmény a második meccsen 5-1 lett a vendégeknek, ezzel ők nyerték meg a junior bajnokságot. Az ezüstérmes pedig a hősiesen küzdő MAC lett.