A női válogatott is jégre lép a magyar jégkorong születésnapján

2017.09.28. 22:49 |
Jó ebédhez szól a női válogatott lengyelek elleni mérkőzése az idén 90 éves Magyar Jégkorong Szövetség szülinapi buliján. Marton Tibor együttese szombaton pontban tizenkettőkér lép a Papp László Sportaréna jegére az egész napos jubileumi rendezvényen.

A lányok a szeptember 30-ai mérkőzés előtt pénteken találkoztak egymással, s két jó hangulatú jeges edzéssel készültek a lengyelek elleni összecsapásra.

A mérkőzés után a csapat megtekinti a "Szapporói hősök" és a főképp az 1995-ös világbajnokokból álló finn válogatott mérkőzését, majd a férfiválogatott lengyelek elleni összecsapását is.

A délben kezdődő Magyarország-Lengyelország női mérkőzést ingyen lehet megtekinteni. Minden néző karszalagot kap, amivel lehet nyerni egy mezt az szapporói csapat replika mezei közül. A mérkőzés után a karszalagra rá kell írni a nevet és telefonszámot, amit majd a meccs után kell leadni az MJSZ sátorban.  Az esti Magyarország-Lengyelország felnőtt férfimeccsre és a Magyarország-Finnorszáöregfiúk mérkőzésre pedig kombinált jegy vásárolható többféle kedvezménnyel.

Az öregfiúk mérkőzésen a szapporói magyar válogatott találkozik majd a főként 1995-ös világbajnokokbóálló finn csapattal.

A kijelölt 3 családi szektorban a 14 év alatti gyerekek részére egységesen ezer forintért lehet jegyet venni.

További kedvezményt kaphatnak a vásárlásból azok, akik regisztrálnak a jégkorongszövetség oldalán, vagy IDE kattintanak. Ők e-mailben kapnak egy kupon kódot, melyet a jegyértékesítő rendszerben lehet beváltani. A kedvezmény a családi szektorokba szóló gyerekjegyek vásárlásakor is felhasználható.

6 éven aluli gyermek részére ingyenes a belépés, amennyiben ölben ül.

A mérkőzésre jegyek csak és kizárólag az eventim rendszerében kaphatóak, kizárólag itt lehet a regisztrációs kódot beváltani. Azon weboldalak ahol esetleg a mérkőzés jegyeit szintén árusítják, semmilyen kapcsolatban nem állnak a Magyar Jégkorong Szövetséggel ezért felelősséget sem tud értük vállalni az MJSZ. Online jegyek  ITT vásárolhatóak.

A játéknap pontos menetrendje:

8:00-9:45 Gyerekhoki torna

12:00 Magyarország-Lengyelország (felnőtt női)

16:00 Magyarország-Finnország (öregfiúk)

19:00 Magyarország- Lengyelország (felnőtt férfi)

A női válogatott kerete a lengyelek ellen:

Vezetéknév  Keresztnév mezszám  Poszt Klub
1. Horváth Vanessa 20 K KMH Budapest
2. Németh Anikó 1 K KMH Budapest
3. Grkovic  Jelena  16 V KMH Budapest
4. Kiss-Simon  Franciska 14 V SKIF (RUS)
5. Mayer Fruzsina 17 V Vasas SC